KONST / Litografier / Färglitografi 12612342
nr 1261 2342
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, Signerad, Löst blad. Motivet: 56x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:34:12
300 kr
500 kr
600 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann